O mněJe to pár let, co jsem si začala uvědomovat spojení těla, mysli a duše. Neexistuje pouze jedno nebo druhé, jsme celek. Jóga mi ukázala, jak přes fyzické tělo mohu kultivovat svou mysl a nalézt své skutečné já. Přestože je jóga stále mnohými vnímána hlavně jako fyzické cvičení, nabízí nám mnohem víc než jen pevné a pružné tělo. Jógová praxe nás navrací do psychické rovnováhy a může pomoci i v případě různých zdravotních obtíží. Možnost předávat poznatky spojené s celostním přístupem jógy a jógové terapie je pro mě velkou radostí. 

Nedávno jsem se začala věnovat i terapii pomocí Bachových esencí, které mi v minulosti pomohly během náročných životních situací. Proto "Bachovky" s oblibou nazývám přírodním antidepresivem. Bachova květová terapie jemně a přesto účinně působí na aktuální emoční stavy a navrací nás zpět do rovnováhy. 

Vnímám jako své poslání a životní cestu pomoci i ostatním najít svou pravou podstatu a žít spokojený život v harmonii a zdraví. I proto jsem před několika měsíci založila Open Mind Project, jehož misí je osvěta v oblasti zdraví a kvality života. 

Více o projektu na omproject.cz. Certifikace

RYT 200

Lektorský kurz Hatha jógy s akreditací MŠMT

Yogacentrum, Ing. Jana Smažíková

Praha, srpen 2016

HYT

Lektorský kurz hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues

Centrum Hormonální Jógy 

Praha, červenec 2017

RCYT

Lektorský kurz jógy pro děti a rodiny

Rainbow Kids Yoga

Londýn, červenec 2017

Bachova květová terapie

BIEP, Level 1

Katarina Michel BFRP, pod záštitou Bachova centra v Anglii

Praha, září 2020